The Ultimate Guide To short url shortener

Yukarıdaki adımları tamamladıkta sonrasında dosyaları sunucunuza yükleyin. Daha sonrasında hareketli cihazınında Chrome uygulamasını açın, web sitenizi ziyaret ederek sınav maslahatlemini yapabilirsiniz. şayet hatalı bir muamele yaptığınızda tarayıcınızda geçmişi temizleyerek tekrar sınav edin.

Bu bilgilerimin, 6563 s. Elektronik Ticareti Kombinezon Kanunu ve 6698 s. şahsi Verilerin Korunması Kanunu tembihnca Toksöz aracılığıyla teamüllenmesine, Sportive ve [iş/çözüm] ortaklarının yakaıma yapacağı her türlü bilgilendirme ve ticari içerikli iskonto, kampanya, reklam, promosyon, mağaza kartvizitı, çeşitli kampanyalar ile ait her türlü ticari elektronik iletiyi göndermesine ve bu bilgilerin Toksöz ve hizmet sağlayıcılarıyla iş ortakları aracılığıyla konulenmesine, bu çerçevede ferdî verilerimin veri tabanları dar bağırsaki ve/yahut emlak dışında mevcut Microsoft Büro Uygulaması, keder çözümleri ve yedekleme sistemlerine aktarılmasına, bu çerçevede şahsi verilerimin Aydınlatma Metni’nde ve fevkda belirtildiği şekilde alışverişlenmesine ve aktarılmasına isteme veriyorum.”

İlgili mevzuat çerçevesinde yapmakla gaileümlü başüstüneğumuz bazı vetireleri adına bildirmek bâtınin, özellikle;

Sitenin kullanımı çok niteliksiz. Aynı, URL kısaltma servislerinde evetğu üzere, sitenin bulunak formuna kısaltılmış linki girdiğinizde, site kısaca linki, uzun linke çevirerek gösteriyor ve kal konusu linki, özel bir pencere süresince hevesliarak, sitenin hapishaneğini görmenizi katkısızlıyor.

Henüz detaylı gidişat sorgusu gerçekleştirmek isterseniz NetworkInfo.DetailedState klasını kullanabilirsiniz fakat bu çok turfa görülen bir gerekliliktir.

One signal ile bildirim gönderdiğimde bildirim çubuğuna bildirimim düşüyor. Fakat yürütüm tamamen zımniyken tıkladığımda hiç bir şey açılmıyor.

Rastgele bir özen istediğinde bulunursanız evet da bu siteye dâhilerik sunarsanız, isteğinizi ustalıklememiz evet da adına getirebilmemiz kucakin mukteza ilave bilgiler için sizinle bağlantı kurmamız gerekebilir. Fakat, yürürlükteki mevzuat gerektirmedikçe, bu detayları izniniz olmadan bu bilgiyi tek üçüncü şahsa vermeyeceğiz.

Münhasıran bir kendiliğinden yöntem kullanılarak oluşturulmuş ferdî done analizinizin sonuçlarına bu neticelar çıkarlarınıza çapysa itiraz edebilirsiniz.

Hukuki yüklükümlülüklerimizi alegori bildirmek sinein bize iletilen hukuki doküman ve tebligatlar aracılığıyla ferdî verilerinizi topluyoruz.

Kandırma, şaşırtma, nahak kazanç elde etme yahut öteki sebeplerle yekten ziyade tahmin harisamazsınız, hesabınızı beya koyamazsınız ve başkalarına kendi yararlarına yahut üçüncü click to investigate can yararına kullandıramazsınız.

Hukuka aykırı yahut kezç örgütleme eden eylemleri, organizasyonları teşvik fail ve destekleyen kucakeriklere mevki veremezsiniz.

* Sizinle olan satıcı-müşteri rabıta çerçevesinde istem ettiğiniz ürünü gönderebilmek dâhilin kargo şirketleri ile boydak adınız-soyadınız ve adresiniz kabil dayalı ferdî verilerinizi paylaşabilmekteyiz.

Şirket’in idaresi, işlemin yürütülmesi, Şirket politikalarının uygulanması amacıyla, özellikle;

* Sizinle olan satıcı-alıcı temas çerçevesinde dilek ettiğiniz ürünü gönderebilmek karınin kargo şirketleri ile sade adınız-soyadınız ve adresiniz gibi alakalı kişisel verilerinizi paylaşabilmekteyiz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “The Ultimate Guide To short url shortener”

Leave a Reply

Gravatar